O firmie: skup owoców skup warzyw

fraza1
Najwyższa jakość

Polityka Jakości

Jakość stanowi dla nas czynnik decydujący o sukcesie, dalszym rozwoju i pozycji rynku. Wraz z rozpoczęciem działalności w maju 2010 roku wdrożyliśmy w zakładzie system HACCP. Odpowiednie przygotowanie kadry pracowniczej, głębokie zaangażowanie właścicieli oraz zwarte i efektowne działania doprowadziły zakład w grudniu 2010 roku do certyfikacji systemu HACCP. Dążąc do uzyskania coraz wyższej jakości swoich produktów i gwarancji bezpieczeństwa żywności, w zakładzie został wdrożony w styczniu 2012 standard BRC według wersji 6, który pomyślnie przeszedł proces certyfikacji w maju 2012. Właściciele i pracownicy w dalszym ciągu będą pracować nad doskonaleniem systemów zarządzania jakością w zakładzie, tak aby oferowany przez nas produkt był najwyższej jakości i spełniał wszelkie wymagania najbardziej wymagającego klienta.

Technologia

Przedsiębiorstwo WABO Sp. z o.o. cały swój wysiłek poświęca na stałą poprawę jakości i bezpieczeństwa swych produktów, ze szczególnym uwzględnieniem ich bezpieczeństwa zdrowotnego, przez wszechstronne zaangażowanie pracowników działających na wszystkich szczeblach przedsiębiorstwa.

Obecnie firma nasza produkuje 7000 ton gotowych wyrobów w sezonie. Produkty są odpowiednio pakowane i przechowywane w komorach chłodniczych, w których prowadzony jest stale pomiar temperatury.

Prowadzimy działalność przetwórczą w oparciu o zasady:

  • dobrej praktyki produkcyjnej,
  • wdrożony system HACCP,
  • dobrej praktyki higienicznej,
  • wdrożony standard BRC.

Powierzchnie produkcyjne zakładu są zgodne z obowiązującymi przepisami i wymogami chłodni składowych. Podłogi i posadzki cechuje:

  • nienasiąkliwość podłoża,
  • łatwa zmywalność,
  • trwałość i odpowiednia, nie śliska nawierzchnia.

Dzięki rampie samochodowej jest możliwość wygodnego dostosowania szerokości i wysokości drzwi do dowolnych środków transportu używanych w zakładzie. Nasza firma posiada własne środki transportu, co umożliwia dostarczenie zamówionego towaru do klienta.

Firma jest wyposażona w najwyższej jakości maszyny produktowe przez liderów wśród producentów maszyn i urządzeń przeznaczonych dla przemysłu spożywczego, między innymi firmę URSCHEL. Dążymy do pozyskiwania coraz to lepszych rozwiązań technologicznych, a także rozbudowy zakładu przetwórczego oraz powierzchni składowych.